Смартфон

4 найпоширеніші помилки під час зарядки смартфона

Shutterstock

Одна з головних проблем у роботі вашого телефону полягає у згасанні життя його акумулятора. Насправді ж, користувачі самі скорочують термін його роботи, навіть не підозрюючи цього.

Ставлячи телефон на зарядку, ми робимо  чимало помилок, які згодом відобразяться на функціональності пристрою. Саме тому "Дивогляд" підготував для вас 5 найпоширеніших помилок, уникнувши яких ви подовжите життя свого смартфону

Зарядка до 100%

З метою подовжити денну роботу нашого телефону ми заряджаємо його до максимально допустимих 100%. Насправді ж, це призводить до зворотного ефекту. Коли цифра заряду сягає 100% – батарея нагрівається, що призводить до зменшення його ємності.

Фахівці рекомендують заряджати пристрій до 90%. Таким чином, ваш акумулятор триматиме заряд міцніше і працюватиме довше.

Читайте також: Телефонами iPhone у світі користується більше мільярда людей.

Повна розрядка 

До того ж самого результату призведе й повне розряджання батареї, або навмисне вимкнення телефону. Розряд батареї перериває роботу операційної системи, для відновлення якої потрібна  більша кількість енергії.

Тож, щоб уникнути цього – стежте, щоб його рівень не опускався нижче 20%.

Смартфон на зарядці
Смартфон на зарядці
Фото: Shutterstock

Використання пристрою на зарядці

Одна з найпоширеніших помилок серед власників смартфонів. У процесі заряджання телефон отримує велику кількість струмової енергії. Додаткове навантаження призведе до його перегрівання, чим зменшить термін експлуатації батареї.

Зарядка для смартфону
Зарядка для смартфону
Фото: techeblog.com

Використання неоригінальних зарядних пристроїв

У комплекті до сучасних моделей телефонів йдуть оригінальні USB-дроти. Однак, вони не довговічні і можуть зламатися перш ніж ви придбаєте новий девайс. Купуючи новий дріт – не обирайте найбільш дешевий. Краще надати перевагу трохи дорожчій версії, щоб у найближчому майбутньому не витрачатися на новий телефон.

А як ви зберігаєте життя своєму акумулятору?

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав про 4 секретні способи, як можна звільнити пам'ять свого телефону.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ