Google

Google створив Android-додаток для сканування документів

Shutterstock

Розповідаємо, як він працює

Внутрішній підрозділ всесвітньовідомої компанії Google – Area 120 створив додаток Stack для сканування документів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на офіційний сайт компанії. 

Щоб скористатися цією функціїю, користувач повинен сфотографувати документ у додатку, а Stack автоматично відсканує його шляхом визначення важливої інформації у документі.

На основі слова чи словосполучення, що присутні у сфотографованому документі, додаток систематизує його та збереже на платформу Google Drive. Знайти необхідний файл користувач зможе, просто увівши це слово у рядок пошуку. 

Для додаткового захисту даних Stack може вимагати увести пароль, відсканувати обличчя або відбиток пальця користувача при вході.

Наразі функція працює лише у США на смартфонах із програмним забезпеченням Android. Однак незабаром він стане доступним в інших країнах. Щодо впровадження Stack для iOS у Google не повідомляють. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Google Assistant працює над новою функцією.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ