YouTube

Google стягуватиме податки з YouTube-блогерів за перегляди із США

Фото із відкритих джерел

Розповідає, коли це почнеться

Всесвітньо відома компанія Google стягуватиме податки з доходів YouTube-блогерів, які вони отримують із переглядів із США. Про це повідомляє Google

Компанія просить користувачів платформи якомога швидше надати усю податкову інформацію щодо доходів від переглядів у Сполучених Штатах. 

"Починаючи з червня 2021 року, компанія Google почне утримувати податки США з доходів, які автори отримують від глядачів у цій країні. У зв'язку з цим просимо вас якнайшвидше надати свою податкову інформацію щодо доходів у США в обліковому записі AdSense. Усі автори YouTube, що монетизують свій контент, повинні надати податкову інформацію незалежно від країни проживання", — йдеться в повідомленні компанії.

Розмір податкової ставки для авторів, що надішлють необхідну інформацію до 31 травня, становитиме від 0 до 30% від доходу, отриманого від переглядів із США. Сума залежатиме від того, чи укладена між країною автора і Штатами угода про уникнення подвійного оподаткування.

З користувачів, які не нададуть необхідної інформації до зазначеного терміну, Google стягуватиме податок за найвищою ставкою. Перш за все, вона залежатиме від країни проживання автора та типу облікового запису AdSense.

Для особистих облікових записів утримуватиметься податок у розмірі 24% із загального доходу в усіх країнах.

Для облікових записів компанії – 30% від доходів у США, якщо користувач не є резидентом цієї країни. А податки з компанії, що діє на території США, стягуватимуться у розмірі 24% від загальних доходів у всіх країнах.

Також Google стягуватиме плату й за перегляди оголошень, підписки YouTube Premium, Суперчат, супернаклейки та спонсорство. 

Система почне діяти з червня 2021 року.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що YouTube планує встановити вікові обмеження за допомогою штучного інтелекту.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ