Сонце

Магнітні бурі у квітні: небезпечні дати для українців

NASA

Перелік магнітних бур на квітень 2021

У квітні Землю накриють дві магнітні бурі, наслідки яких відчують на собі навіть люди, які не мають особливої метеочутливості. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на дані Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця.

  • Учені розрахували, що 8 і 9 квітня відбудеться магнітосферне збудження, а 10 квітня очікується перша у цьому місяці магнітна буря класу G1 (1 рівень за 5-бальною шкалою).
  • Наступна магнітна буря (також G1) накриє Землю 16 квітня, наслідки якої будуть відчутні і наступного дня, 17 квітня.

До кінця місяця магнітосфера залишатиметься спокійною.

ЯК ПОКРАЩИТИ САМОПОЧУТТЯ ПІД ЧАС МАГНІТНИХ БУР

Вважається, що магнітні бурі впливають як на судини, так і на психіку людини. І що довший такий вплив, то більш виснаженою і роздратованою стає людина. Від магнітної активності страждають як метеозалежні, так і здорові люди.

За добу до настання магнітної бурі лікарі радять почати приймати пігулки для розрідження крові. Вони допоможуть  трохи полегшити симптоми і знизити ризик утворення тромбів. (Але не приймайте жодних ліків без призначення лікаря.)

Також допоможе здоровий раціон харчування, помірна фізична активність, водні процедури. Слід більше відпочивати, висипатися і гуляти на свіжому повітрі. Для поліпшення самопочуття у такі дні рекомендується не переїдати, щоб не збільшувати навантаження на серцево-судинну систему.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ