Мілана Маханець

Прихильники 8-річної Instagram-блогерки зафлудили дитячого омбудсмена квітками

@milamaxanets / Instagram

У мережі спалахнув черговий скандал

Підписники 8-річної Instagram-блогерки Міли Маханець, яка відома у мережі своїми стосунками із 13-річним хлопцем, закликають "зафлудити" сторінку дитячого омбудсмена Дмитра Кулеби у соціальних мережах рожевими квітками. Про це повідомляє Українська правда.

Це розпочалося із подачі офіційного акаунта блогерки, який веде її мама. 

Спочатку там з'явився скріншот повідомлення Кулебі, із проханням зустрітися та подивитися в очі одне одному. Таким чином представники дівчини хочуть переконатися, що чоловік дійсно бореться за справедливість. 

скріншот зі сторінки Міли Маханець
скріншот зі сторінки Міли Маханець
Фото: @milamaxanets / Instagram

За посиланням, на сторінку уповноваженого президента з прав дитини перейшло понад 40 тис користувачів додатку. Згодом у акаунті Міли була опублікована "сторі" із закликом "закидати" чоловіка рожевими квітками, щоб привернути його увагу. 

скріншот зі сторінки Мілани Маханець
скріншот зі сторінки Мілани Маханець
Фото: @milamaxanets / Instagram

На відповідь не довелося довго чекати.

У свою чергу, омбудсмен, на своїй офіційній сторінці у Facebook, оприлюднив пост, у якому висловив обурення щодо того, як дорослі люди, заради популярності, маніпулюють малолітніми особами.  Він також наголосив на тому, що їхній головний обов'язок – оберігати і захищати дітей. У тому числі і від ризиків в Інтернеті. 

Вперше, на цю тему почали говорити після того, як одна із користувачок Facebook звернула увагу на Instagram-блог 8-річної дівчинки, яка разом із 13-річним Пашею зображають дорослу пару

Раніше Кулеба звертався до Генеральної прокуратури та Міністерства внутрішніх справ та Кіберполіції з проханням приділити особливу увагу такій поведінці дітей. Вже наступного дня Київська обласна поліція викликала матір дівчини на допит

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело! 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ