тест на вагітність

Digital-контрацептив: у мережі набуває популярності додаток з планування родини

Shutterstock

Його офіційно визнали повноцінним методом контрацепці

Мобільний додаток Natural Cycles став першим офіційним digital-контрацептивом. Він, шляхом аналізу місячного циклу жінки, може спрогнозувати, в які дні у неї мінімальний ризик завагітніти. Про це повідомляє Engadget.

Додаток  залежать від індивідуального циклу користувачок й працює за наступним механізмом: під час овуляції високий рівень прогестерону збільшує температуру тіла жінки майже на півградуса за Цельсієм. Вона вимірює температуру за допомогою електронного термометра, а додаток аналізує ці дані. Зеленим кольором позначаються дні, із меншою ймовірністю завагітніти, червоним - дні, коли варто додатково оберігатися, щоб уникнути наслідків.

Додаток Natural Cycles надає користувачам гарантію в 93%. Така ж сама гарантія й у оральних контрацептивів.

Проте його можна використовувати й у зворотньому напрямку – з метою завагітніти. 

"Зараз ми можемо з гордістю сказати, що Natural Cycles є ефективним контрацептивом, такими як таблетки, внутрішньоматкова спіраль та презервативи", – написала співзасновниця Natural Cycles Еліна Берглунд. 

Додаток працює виключно на платній версії. Щомісячна плата за становить £6,99. У Великій Британії його завантажили близько 100 тисяч користувачів.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що українка створила новий контрацептив для жінок.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ