Telegram

Telegram отримав нову функцію – як нею скористатися

Depositphotos

Це важливе оновлення для захисту приватної інформації

Тепер користувачі месенджера Telegram  можуть налаштувати автоматичне видалення повідомлень від усіх учасників чату. Це можна зробити через 24 години або 7 днів після їх відправлення, як повідомляє офіційний блог Telegram.

Вже протягом декількох років у цьому додатку можна безслідно видалити повідомлення для кожного учасника групи. Секретні чати з 2013 року мали таймер самознищення, завдяки якому ми можемо не видаляти повідомлення вручну.

В останньому оновленні розробники додали нову функцію.

"Автоматичне видалення повідомлень для всіх учасників є в будь-якому чаті. В цьому режимі повідомлення зникають через 24 години або 7 днів після відправки", – сказано в повідомлені.

Автовидалення має відношення тільки до тих повідомлень, які користувачі відправлять після установки таймера. Таким чином, минулі листи залишаться.

Для включення автоматичного видалення на смартфоні з ОС Android треба натиснути "Очистити історію" та зробити вибір потрібного часового інтервалу.

Якщо ви користуєтеся iPhone, то "затисніть палець на будь-якому повідомленні", а потім треба натиснути "Вибрати" – "Видалити чат" – "Налаштувати автовидалення".

У групі і каналі ввімкнення автоматичного видалення доступне тільки адміністраторам.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що супутниковий інтернет Starlink запрацює в Україні.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ