Смартфон

Обережно, небезпека: які додатки "вбивають" ваш смартфон – список

Depositphotos

Ви точно один з них використовуєте

Експерти виявили здатність деяких додатків, якими ви регулярно користуєтеся, "вбивати" ваш смартфон. Про це пише GSMInfo

Видання виокремило п'ять наступних пунктів. 

Соціальні мережі 

Особливо, йдеться про Facebook. Експерти радять вимикати повідомлення у додатках, оскільки ті споживають забагато оперативної пам'яті та з'їдають ваш мобільний трафік. 

Додатки для "економії" оперативної пам'яті 

Такі застосунки витрачають заряд батареї навіть у режимі очікування, а видалення фонових додатків не допомагає розв'язати проблему, адже на повторний запуск потрібно витратити набагато більше енергії, ніж на підтримку в неактивному стані. 

Додатки для очищення пам'яті 

Зазвичай такі застосунки містять багато анімованої реклами, що витрачає мобільні дані та створює додаткове навантаження на акумулятор. Експерти радять вручну видаляти зайві файли з вашої пам'яті. 

Додатки для "економії" заряду батареї 

Насправді жоден застосунок не може економити забагато заряду батареї. У кращому випадку вони попередять про надмірну витрату заряду акумулятора. Аби зекономити заряд варто не забувати вимикати доступ до Wi-Fi, якщо ви ним не користуєтеся на цей момент, та не налаштовувати максимальну яскравість екрану. 

Додатки від виробника 

Зокрема, йдеться про встановлені застосунки для бронювання готелів, ігри та не дуже зручні офісні інструменти. У кращому випадку вони просто займають місце, в гіршому – користуються ресурсами смартфона і знижують заряд акумулятора.

Читайте також: Якими додатками найчастіше користувалися у світі за 2020 рік. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ