фотоапарат

Штучний інтелект навчився "оживляти" фотографії 

ukrinform.ua

Відтепер, зображені на них люди можуть рухатися 

Генеалогічна соціальна мережа MyHeritage створила інструмент Deep Nostalgia (Глибока ностальгія), який, за допомогою штучного інтелекту і технології DeepFake, може оживляти портретні фото людей. Про це повідомляє arXiv.org

Машина перетворює кадри з померлими родичами на короткі згенеровані анімаційні фото. Таким чином, людина на зображенні може посміхатися, дивитися з боку в бік, підморгувати та кивати.  

На створення цього механізму розробників надихнула газета "Щоденний віщун" з книги "Гаррі Поттер" Джоан Роулінг. 

Вони зазначають, що мета впровадження в життя цього інструменту полягає в тому, щоб люди мали змогу якомога глибше дослідити свою сімейну історію.

"Коли ми бачимо, як обличчя наших предків оживають, то можемо уявити, якими вони могли бути насправді. Це забезпечує новий спосіб зв’язку з нашою сімейною історією", – розповів засновник MyHeritage Гілад Яфет.

Наразі технологія вже почала використовуватись. Деякі анімованими зображення було оприлюднено у Twitter.

Щоб створити живе відео, необхідно зареєстуватися у мережі MyHeritage та завантажити фото. Система самостійно обробить зображення і завантажить готовий анімований ролік. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що вінницька поліція запровадила інноваційну технологію, яка допоможе розпізнавати обличчя і знаходити людей

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ