Проблеми в стосунках

Суд зобов'язав чоловіка заплатити колишній дружині $7,7 тис за домашню працю

Shutterstock

Він не займався помешканням, дитиною, а також зраджував

Суд в Китаї розглядав розлучення сім'ї, в ході чого експерти підрахували і зрозуміли, що після розподілу майна дружина має отримати від свого чоловіка певні гроші. Про це повідомляє SCMP.

Чоловік на прізвище Чен і жінка на прізвище Ван одружилися в 2015 року, а через 5 років вирішили розлучитися. Ініціативу у цьому проявив саме чоловік.

У той момент пара вже декілька років не жила разом. Дружина бажала розділення майна і отримання через суд фінансової компенсації, оскільки чоловік не виконував домашню роботу і не доглядав за своєю дитиною. Також жінка стверджувала, що він зраджував їй у шлюбі.

Зазначимо, що дитина проживала після роз'їзду батьків з матір'ю. Протягом 5-річного сімейного життя дружина безкоштовно виконувала домашню роботу. Окрім цього, весь цей час вона ходила на роботу.

Судовий орган розглянув цю справу і вирішив, що Чен має щомісяця платити $300 (близько 8,4 тис грн) у вигляді аліментів. Окрім цього, він задовільнив бажання щодо фінансової компенсації, яка становить $7,7 тис (близько 215 тис грн).

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що чайка вкрала язик чоловіка, котрий до цього відкусила під час бійки жінка.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ