Джефф Безос

Найбагатша людина світу Безос залишає Amazon – що він тепер робитиме

Shutterstock

Безос починав із книжкового магазину

Засновник найбільшого у світі інтернет-магазину Amazon Джефф Безос заявив, що йде з поста генерального директора компанії. Про це повідомила пресслужба Amazon.

57-річний Безос, який заробив понад 192 мільярди доларів і має статус найбагатшої людини на планеті, передасть посаду Енді Яссі, який зараз очолює Amazon Web Services, у третьому кварталі 2021 року.

"Як голова, я маю намір зосередитися на нових продуктах. Енді добре відомий всередині компанії і працює в Amazon майже стільки ж, скільки і я. Він буде видатним лідером, і я впевнений в ньому", - заявив Безос.

Яссі приєднався до Amazon ще у 1997 році і очолював Amazon Web Services від моменту створення підрозділу.

Безос повідомив, що має намір приділити більше часу своєму благодійному фонду Bezos Earth Fund, космічній компанії Blue Origin, газеті The Washington Post і фонду Amazon Day 1 Fund.

Дивіться також: Amazon запускає оплату відбитком долоні – відео

Джеф Безос заснував свою компанію у 1994 році. Спочатку Amazon був книжковою інтернет-крамницею, але згодом там почали продавати електроніку, програмне забезпечення, відеоігри, одяг, меблі, продукти харчування, іграшки та ювелірні вироби. Зараз вартість компанії 1,6 трильйона доларів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ