Амазон

Amazon запускає оплату відбитком долоні – відео

BBC

Такий спосіб буде доступний для офлайн-магазинів

Компанія Amazon анонсувала новий метод оплати товарів у фізичних магазинах за допомогою функції сканування відбитка долоні. Про це повідомляє BBC.

Amazon One scanner фіксує зображення долоні людини. Завдяки цьому покупець може за секунду оплатити товар одним тільки доторком руки. 

Технологія працюватиме у тестовому режимі в двох магазинах компанії у Сіетлі. Amazon повідомила, що "активно обговорює з кількома потенційними клієнтами" можливість встановлення даної системи оплати в інших магазинах. 

Також компанія розповіла, що таку функцію можна використовувати, аби пройти в офіс або на стадіон  

За словами ВВС, сканери долонь – не нова функція, тому на ринку вже є кілька пропозицій. 

Програма ідентифікує людину за допомогою сканування венозних малюнків. За словами експерта Базеля Халака, такі малюнки відрізняються на різних пальцях у кожної людини, і їх неймовірно складно підробити, тому що вони розміщені під шкірою.

Усі охочі протестувати новий спосіб оплати можуть вставити свою банківську картку та виконувати інструкції на екрані, щоб прив’язати свій відбиток долоні до цього способу оплати, повідомили в Amazon.

Компанія запевняє, що відбиток не буде зберігатися на сайті, а шифруватиметься у хмарі. Також клієнт зможе у будь-який час видалити свої дані через сайт. 

Раніше Amazon створила дрона-охоронця, що захищає території. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ