Амазон

Amazon створила дрона-охоронця – фото

Shutterstock

Вартість винаходу становить $250

Компанія Amazon створила повітряного дрона з камерою Ring Always Home Cam, що патрулює дім та знімає під час польоту відео в режимі реального часу. Про це повідомляє Cnet.

За даними ЗМІ, камера літає за встановленим власником маршрутом.  

"Рух повністю налаштовується користувачем. Фактично, ви рухаєтеся із девайсом по помешканню і "тренуєте" його, пізнаєте різні точки маршруту, за якими літатиме камера", – розповідає директорка Ring Лейла Роухі.

Винахід транслює відео на смартфон власника, а також здатен інспектувати конкретну ділянку, якщо дати йому таке завдання. Після закінчення польоту, який триває близько п'яти хвилин, він повертається на док-станцію для підзарядки. Вона триває годину. Директорка розповіла, що така коротка тривалість роботи дрона встановлена навмисне, оскільки винахід має "використовувався винятково з метою безпеки". 

Камера синхронізується із додатком Ring Alarm. Коли дрон фіксує в оселі активність, а власників немає вдома, він летить зі своєї станції до території, аби перевірити, що відбувається. 

Дрон-охоронець
Дрон-охоронець
Фото: cnet.com

Always Home Cam працює тільки тоді, коли залишає док-станцію та інспектує помешкання. Коли він переміщується територією, мешканці чують гудіння – свідчення того, що триває запис. Дрон також має функцію "уникнення перешкод", тому не зіштовхується зі сторонніми предметами на своєму шляху. Якщо об’єкт у домі не дасть Always Home Cam рухатися, вона повернеться на док-станцію та надішле повідомлення, що їй не вдалося долетіти до місця призначення. 

Ring Always Home Cam з'явиться у продажу у 2021 році та коштуватиме $250.

Раніше в Японії створили робота-офіціанта, що допомагатиме ресторанам, кав'ярням та готелям у роботі з клієнтами. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ