Годинник у Нью-Йорку

У Нью-Йорку з'явився годинник, що лічить час до апокаліпсису

Фото The New York Times

Винахід наголошує на проблемах екології у світі

Цифровий годинник Metronome, що на Мангеттені у Нью-Йорку, показує час, який залишився до настання кліматичної кризи. Про це пише The New York Times. 

Проєкт "Кліматичний годинник" створили художники Ган Голана і Ендрю Бойд. Таким чином митці хотіли привернути увагу на те, скільки людям залишилося часу до настання повного колапсу. Також вони хотіли проілюструвати необхідність боротьби зі змінами у кліматі. 

Наразі дисплей годинника показує сім років. Саме стільки, на думку художників, залишилося жити людям до порушення вуглецевого балансу. 

На той момент температура Землі зросте на 1,5°C у порівнянні з показниками доіндустріальної епохи.

Як говорять митці, така кількість часу створена за розрахунками Науково-дослідного інституту Меркатора з питань глобальної спільноти й зміни клімату у Берліні.

"Це наш спосіб прокричати цю цифру з дахів. Світ буквально розраховує на нас", – сказав Голан перед початком запуску годинника. 

У Нью-Йорку годинник можна буде побачити до 27 вересня. Художники хочуть показати годинник у різних містах світу, тому з вже з наступного тижня він вирушить на іншу локацію. 
 
Раніше науковці розповіли про небезпеку вулкана для світового клімату

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ