Робот Gundam

У Японії створили 18-метрового робота для розважального центру

cnet.com

Вага робота становить 24 тонни

У японському містечку Йогогама відбулися тестування робота Gundam заввишки 18 метрів. Винахід є персонажем з класичного аніме-серіалу "Mobile Suit Gundam", що транслювали наприкінці 1970-х. Про це пише CNN

Вага робота складає 24 тонни та складається з 200 деталей. 

Роботи над створенням гіганта почалися ще шість років тому. Зараз винахід може присідати, ставати на коліно та рухати руками. Пересувається робот завдяки дистанційному керуванням, що включає використання операційної системи Robot Operating System.
 
 
Проєкт створили для розважального центру Gundam Factory Yokohama, що знаходиться на півдні Токіо. Центр мали відкрити 1 жовтня, проте через карантин подію перенесли на кінець 2020 року. 

"Ми перепрошуємо у всіх наших фанатів, які з нетерпінням чекали нашого урочистого відкриття, і просимо вашого розуміння. А поки ми будемо готуватися до того, щоб всі наші відвідувачі могли повеселитися у безпеці", – повідомляють в заяві.

Раніше інженери створили робота-лінивця, який прогнозуватиме зміни клімату

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ