Життя після смерті

Бізнесмен запропонував майже $1 млн тим, хто з'ясує, чи є життя після смерті – що для цього треба зробити

Shutterstock

В конкурсі можна взяти участь до серпня 2021 року

Американський підприємець Роберт Бігелоу пропонує щедру винагороду людям, яким вдасться з’ясувати, що життя не закінчується смертю. Про це повідомили на сайті Фонду Бігелоу по вивченню свідомості.

Феномен смерті ще з давніх часів турбував людство, котре за свою довгу історію винайшло багато варіантів відповідей на питання "Що нас чекає після смерті?" Однак кінцевих рішень досі немає. Це не задовольняє бізнесмена Роберта Бігелоу, котрий заплатить майже $1 млн людям, які вирішать цю проблему.

"До участі в конкурсі есе допускаються тільки люди з науковим ступенем, у яких є досвід роботи в сферах психології та неврології. Вони повинні будуть надати текст обсягом не менше 25 тис. слів. В есе повинні наводитися підстави про те, що відбувається зі свідомістю людини після смерті", – сказано в повідомленні.

Есе будуть приймати до 1 серпня 2021 року, після чого їх протягом кількох місяців будуть оцінювати медики та вчені, а вже 1 листопада оголосять переможців. Перше місце отримає $500 тисяч, друге – $300 тисяч, а третє – $150 тисяч.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Ілон Маск проведе конкурс на $100 млн доларів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ