Найбільший динозавр у світі

Заввишки із семиповерхівку: вчені знайшли рештки найбільшого динозавра у світі

A.Otero & J.L.Carballido

Він важив близько 40 тонн

В Неукені (Аргентина) знайшли скам’янілі залишки кісток, які можуть належати Титанозавру з сімейства зауроподів. Про це повідомляє Forbes.

Експерти проаналізували знайдені кістки і дійшли висновку, що вони належать можливо найбільшій тварині, які ходили поверхнею Землі.

На думку вчених, найбільший титанозавр мав вагу приблизно 70 тонн, довжину – приблизно 40 метрів, а його висота порівнюється з семиповерховим будинком.

Період їх існування охоплює крейдяний, тобто останній період мезозойської ери. Він тривав близько з 145 до 66 мільйонів років в тому. В цей час титанозавр – найрізноманітніший і найпоширеніший великотілий наземний рослиноїдний у всій Південній півкулі.

Скам’янілості цих динозаврів знайшли на всіх континентах, а їх вид складає приблизно 1/3 відомих науці зауроподів. Одного з таких виявили в провінції Неукен на північному заході Патагонії.Нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що учені знайшли рештки одного з найстаріших мешканців нашої планети.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ