Джен та Уокер

Дівчина раз на рік займалася сексом і несподівано дізналася про свою вагітність

The Sun

Для пари молодят інтим на рік став традицією у їхніх стосунках

Мешканка англійського містечка Прествіч кохалася із чоловіком тільки раз на рік на Різдво та завагітніла. Про це пише The Sun.

23-річна Джен Стівенс зазначає, що має інтимний зв'язок зі своїм коханим Робом Вокером тільки 25 грудня на католицьке Різдво. Пара познайомилася у 2017 році під час Різдвяної вечірки спільних друзів. 

"25 грудня – особливий день для нас, тому ми вирішили зробити його ще більш унікальним. Я не чекаю нагадування. Ми робимо так, як нам подобається, і не зважаємо на думку загалу. Наші стосунки стали міцнішими завдяки домовленості про секс раз на рік, і ми не хочемо нічого змінювати", – зазначає Джен. 

 
Стівенс розповіла, що у січні 2018 року її коханий поїхав за програмою студентського обміну до Лос-Анджелеса. Упродовж року пара підтримувала романтичні стосунки на відстані. 
"Ми годинами теревенили телефоном та через відеозв'язок. Секс ніколи не був для нас у пріоритеті", – зазначає дівчина. 
Вокер повернувся до Англії на Різдво – саме тоді пара вперше і зайнялася сексом. 
 
Парі сподобалося, як вони провели цей святковий день після тривалої розлуки, тому вирішили забути про секс ще на рік. У ніч на 2019 рік Вокер зробив Стівенс пропозицію. Проте весілля довелося відкласти, оскільки він почав працювати на компанію у сфері інформаційних технологій та проводив багато часу у відрядженнях. 

"Минулого Різдва ми займалися сексом п'ять разів – це було чарівно. За три тижні ми дізналися, що я вагітна. Ми були на сьомому небі від щастя. Саме тоді ми зрозуміли, що заборона на секс до Різдва була найкращим нашим рішенням", – зазначає Джен. 

Читайте також: жінка втратила роботу через коронавірус і стала секс-тренеркою. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ