Ілон Маск

Ілон Маск 4 рази за день здав тести на COVID-19 – результати виявилися "дуже дивними"

http://tehnot.com/

Читачі закликали мільярдера не плодити конспірологічні теорії

Засновник компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск здав тест на COVID-19 після того, як у нього з’явилися симптоми хвороби. Про це сам підприємець повідомив у своєму Twitter.

"Симптоми звичайної застуди. Нічого незвичайного зараз", - написав мільярдер.

За його словами, він здав цілих 4 експрес-тести, але результати його дуже здивували. Адже 2 із них виявилися негативними, а два — позитивними.

"Відбувається щось фіктивне. Чотири рази за день здав тест на COVID. Два результати виявилися негативними, два — позитивними. Один і той же апарат, той же тест, та ж медсестра", - заявив Маск. Він також прокоментував, що через добу отримає результати ПЛР-тестів із кількох різних лабораторій.

Зазначимо, за офіційною статистикою навіть у ПЛР-тестів чверть може мати хибно негативні результати.

У коментарях читачі Маска зазначили, що у цій ситуації взагалі нічого дивного, адже експрес-тести надзвичайно не точні.

  • "Не можу повірити, що люди думають, що ти розумний"
  • "Це називається наука, Ілоне. Навіть тести на ВІЛ не можуть бути правдивими на 100%. Ніякої фікції. Не давай дурним людям додаткові конспірологічні теорії"
  • "Тобі потрібно здати ще 42 тести, щоб повернути баланс у Всесвіті"

Нагадаємо, кілька місяців тому Ілон Маск заявив, що ні він, ні його родина не будуть робити щеплення від коронавірусу, бо у них немає ризику заразитися.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ