Втрата волосся

Жінка почала користуватися контрацептивами і втратила 70% волосся – фото

The Sun

Лікарі говорять, що такий побічний ефект трапляється доволі рідко у жінок

Британка вирішила використати маточну спіраль для контрацепції та втратила волосся. Лікарі діагностували у неї алопецію – хворобу, що пошкоджує шкіру голови. Про це пише The Sun.

Зазначається, що контрацептиви жінка вирішила використати після того, як у 2008 році вона народила доньку. Згодом після встановлення спіралі вона втратила волосся, проте потім воно відросло знову. Жінка вирішила повторити процедуру знову у 2016 році, проте вже за рік вона швидко втратила 70% волосся. 

За словами лікарів, такий побічний ефект від спіралей спостерігається доволі рідко. Він пов'язаний зазвичай з низьким продукуванням жіночого гормону естрогену в організмі. 

Дівчина зізналася, що через втрату волосся вона перестала почуватися жіночною. Проте за кілька років вона змогла прийняти свою хворобу та зовнішність. 

"Я почала спостерігати  за іншими жінками, в яких є алопеція. Вони не боялися показати світу, хто вони насправді", – розповіла британка. 

Раніше жінка зробила шунтування шлунку, а за рік втратила всі зуби.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ