Відпочинок

Скільки українці відпочиватимуть у 2021 році та коли доведеться відпрацьовувати

Shutterstock

Наступного року матимемо три додаткових довгих вікенди

У середу, 30 вересня, Кабінет Міністрів України затвердив календар вихідних на 2021 рік.

Наступного року українці, які мають п’ятиденний робочий тиждень з вихідними у суботу та неділю, матимуть три довгих вікенди: від 7 до 10 січня, від 21 до 24 серпня та від 14 до 17 жовтня.

У документі вказано, що "з метою забезпечення раціонального використання часу і створення сприятливих умов для святкування" у 2021 році робочий день:

  • із п'ятниці 8 січня буде перенесено на суботу 16 січня;
  • із понеділка 23 серпня на суботу 28 серпня;
  • із п'ятниці 15 жовтня на суботу 23 жовтня.

"Таким перенесенням прогнозовано створення сприятливих умов для відзначення свят та відпочинку чотири дні поспіль. Відпрацювання додаткових вихідних днів запропоноване в межах відповідного місяця, що сприятиме збереженню норми тривалості робочого часу. Тому зазначене перенесення робочих днів не призведе до порушення балансу робочого часу впродовж року, зменшення фонду заробітної плати, обсягів виробництва, надходжень бюджетних коштів тощо. Натомість працівники зможуть завчасно планувати свій відпочинок", - пояснили у Кабміні.

Спеціальний режим роботи банків та їхніх установ у ці дні визначатиме Національний банк України.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ