Кістохвості опосуми

"Захоплююче видовище": вчені знайшли тварину, яку вже давно вважали вимерлою

Фото з відкритих джерел

Захисники природи були вражені побаченим

На півночі Західної Австралії відбулося несподіване відкриття: невелика сумчаста тварина, яку раніше вважали вимерлою, була зафіксована на відео. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Newsweek.

В об'єктив камери з датчиком руху потрапив кістохвостий опосум у місцевості, де його присутність не фіксувалася понад століття.

"Для людей в інших частинах Австралії це не актуально, тому що ці тварини їдять чужі троянди в садах, але в цій частині Австралії вони вже давно вимерли на регіональному рівні. Так що це було дуже захоплююче видовище", – розповіла еколог Мішель Холл.

Захисники природи були вражені побаченим, розглядаючи це як підтвердження успіху їхніх зусиль з повернення цих тварин до дикої природи.

Зазначимо, що кістохвості опосуми – це нічні сумчасті розміром із домашнього кота, що проживають в Австралії. Їхнє забарвлення варіюється від сріблясто-сірого до темно-коричневого, що допомагає їм залишатися непоміченими у природному середовищі або міських умовах.

Ці тварини переважно зустрічаються у східній та південно-східній частинах Австралії, проте їхня популяція зменшується на заході країни та в інших районах.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що новонароджену велику білу акулу вперше побачили у дикій природі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ