Лінза камери

У Чорнобилі помітили маму-лосиху та її малюка – фото

Pixabay

"Невеличка сімейка"

У Чорнобильському заповіднику фотопастка зафіксувала маму-лосиху та її лосеня. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника.

"Невеличка сімейка. З одного боку – невеличка, бо тут лише мама-лосиха та її майже доросле лосеня. З іншого – всі зменшувальні слова ніяк не асоціюються з лосями. Бо навіть чималі олені на фоні своїх найближчих родичів виглядають скромно. Ось величні й статечні – так. Такі вони – наші лосі", – йдеться у повідомленні.

Лосі
Лосі
Фото: Чорнобильський Радіаційно-екологічний Біосферний Заповідник / Facebook

Зазначимо, що це лось європейський Alces alces, який занесений до Червоної книги України. Він належить до родини оленевих Cervidae та є її найбільшим представником.

Довжина тіла самця становить до 3 метрів, висота в загривку – до 2,3 мів, довжина хвоста – 12-13 см, маса – 360-600 кг. Зазвичай самки дрібніші за самців. Ці тварини поширені в лісовій зоні Північної півкулі, рідше в лісостепу і на околицях степової зони.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Чорнобильському заповіднику сфотографували сову, яка є найменшою в Україні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ