песик Алік

Незрячий песик Алік шукає люблячу сім'ю – фото

ЛКП "Лев" / Facebook

Тваринці лише 3 роки

Абсолютно незрячий песик Алік шукає турботливих господарів, передає "Дивогляд". 

Тваринці лише 3 роки, а вона вже пережила важкі умови і показала свою відважність та силу. Собаку знайшли волонтери на залізничній колії. Він ледве біг і падав з останніх сил на холодний сніг.

"Вдарявся об гілки та дерева в надії на порятунок. Собачка був у критичному стані…просто шкіра та кістки… Судячи з усього, собачку викинули на вірну смерть…оскільки довго він би не зміг виживати на вулиці, його доля була вирішена", – йдеться у повідомленні ЛКП "Лев".
Наразі Алік знаходиться у Ветеринарно-стерилізаційному центрі для тварин і чекає на своїх нових господарів, які подарують йому теплий та затишний дім і свою любов.
"Алік, худий та знедолений, має безмежну потребу в теплі, ласці та безпеці. Його вражене серце вартує найкращого, і він готовий віддати вам свою відданість та любов.
Допоможіть йому знайти дім, де він зможе забути про важкі минулі часи та почати нове, щасливе життя", – написали на сторінці ветеринарно-стерилізаційного центру.
У ЛЕП "Лев" обіцяють забезпечити тварині вакцинацію, стерилізацію, чипування і навіть готові привезти його вам додому. 
 
Якщо ви хочете стати новим другом для Аліка і подарувати йому щасливе життя – звертайтеся за адресою вул. Промислова, 56 (м. Львів) або за номером 068 535 45 45. Також більше інформації ви зможете знайти на сайті.
 
Щоб допомогти травмованим чотирилапим друзям – шукайте на сайті кнопку "DONATE" і переводьте будь-яку суму.
 
 
Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, чи можуть собаки плакати.
 

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram –Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ