Собака і витік газу

Хороший хлопчик: собака врятував родину, виявивши небезпечний витік газу – фото

Chanell Bell

"У нього чудове чуття"

У Філадельфії (США) 4-річний пес на прізвисько Кобі тривалий час копав яму в дворі свого дому, що у підсумку врятувало його господарів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на People.

Собака породи хаскі протягом кількох днів рив яму. Коли вона стала дедалі більшою, у його господині Чанелл Белл з'явилося припущення, що тварина намагається їй щось сказати.

"У нього чудове чуття, і він ніколи не риє ями, якщо не допомагає мені копати", – поділилася вона.

На щастя, вдома був пристрій для виявлення витоку газ, який американка використовує для свого старого обігрівача. Однак цього разу він знадобився, щоб перевірити місце, де Кобі рив яму.

Газовий майстер, який прибув на місце, підтвердив витік. Останній міг призвести до серйозних проблем з диханням, пошкодження мозку та навіть смерті. А звичайне включення світла могло підірвати весь будинок.

Згодом витік усунули, старі труби замінили, а собака отримав від родини ще більше любові та смаколиків.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як собака прожував до кістки палець господаря, коли той спав, що стало порятунком чоловіка.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ