Круїзний лайнер

Знайдена на круїзному лайнері кішка дивом уникнула смерті – фото

Depositphotos

Незрозуміло, як 4-лапа обійшла охорону лайнера

На кішку, яку контрабандою пронесли на борт круїзного лайнера Royal Caribbean Ovation of the Seas, чекав щасливий фінал. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на президента та генерального директора Royal Caribbean Майкла Бейлі.

Працівники лайнера, який вирушив з США, проводили плановий огляд, під час чого виявили кішку, яку згодом назвали Ові. Незрозуміло, як 4-лапа обійшла охорону, але є версія, що один із гостей таємно проніс тварину в своїй кофті.

Внаслідок суворих митних правил кішці не було дозволено висадитися в Австралії та Новій Зеландії. Це стало серйозною проблемою, бо у Royal Caribbean дотримуються політики емоційної підтримки тварин-поводирів.

Кіт
Кіт
Фото: Michael Bayley

Через митні правила життя Ові опинилася під загрозою і єдиним сценарієм подальших подій стала евтаназія. На щастя, у справу втрутився гендиректор Royal Caribbean Майкла Бейлі, який вирішив організувати усиновлення тварини – вона отримала нову домівку від працівника гостьової служби корабля.

Спершу кішка була на карантині, а потім її перевезли назад до США. Наразі 4-лапа мешкає у Маямі разом із працівником Royal Caribbean.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що кошеня, яке задубло від холоду, врятували за допомогою фену.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ