Гуска

Зграя гусей замінила сторожових собак у в'язниці Бразилії – відео

Shirish Suwal / Unsplash

Ці птахи виявилися ефективнішими та дешевшими

У Бразилії в'язниця почала використовувати гусей, як сторожових тварин замість традиційних собак. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Reuters.

За словами працівників в'язниці зі штату Санта-Кантаріна, гуси виявилися ефективнішими та дешевшими в охороні приміщень. Їхні добре розвинені слухові здібності дозволяють їм реагувати на незвичайні звуки, видаючи голосні сигнали та попереджаючи охоронців про потенційну небезпеку.

В'язниця в бразильському штаті Санта-Кантаріна нещодавно замінила своїх сторожових собак зграєю гусей, які нібито видають гучні звуки, коли чують, що хтось намагається втекти.

"У нас є електронне спостереження, особисте спостереження... І, нарешті, спостереження гусаками, які замінили собак. Вночі дуже тихо. Як бачите, навіть удень тут дуже тихо, а вночі тим більше… Простір сприяє такому типу безпеки у випадку з гусами", – сказав директор в'язниці Маркос Роберто де Соуза.

Гуси-охоронці обходять територію між внутрішнім парканом в'язниці та її головною зовнішньою стіною, забезпечуючи додатковий рівень безпеки.

Це не перший випадок використання гусей у бразильських в'язницях, де їх вже протягом щонайменше 12 років використовують для запобігання втечам в'язнів. У 2011 році в'язниця у Сан-Паулу привернула увагу світових ЗМІ через вдале використання гусей, як засобу запобігання підозрілій активності.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що окупанти поскаржилися на дельфіна, який атакував човен з курсантами біля Кримського мосту.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ