Геркулес

У Великій Британії народилось рідкісне філіппінське плямисте оленя – фото й відео

Chester Zoo

Тварина абсолютно здорова та поступово набирає вагу

У Честерському зоопарку (Велика Британія) на світ з'явилося рідкісне філіппінське плямисте оленя – дуже рідкісний вид, бо у дикій природі залишилося лише кілька сотень особин. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу закладу.

Поява нового плямистого оленя стала можливою завдяки тривалій роботі програми зі збереження філіппінських оленів у європейських зоопарках. Працівники вирішили назвати малюка Геркулесом.

Тварина абсолютно здорова та поступово набирає вагу. За нею наглядають не лише люди, але і мама Геркулеса, яка дуже його любить.

Геркулес
Геркулес
Фото: Chester Zoo

Наразі популяція філіппінських плямистих оленів зростає. Зокрема, у 2020 році зусиллями біологів 32 особини повернулися в природний заповідник. З того часу їхня популяція збільшилася вдвічі.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як олень врізався у вікно переповненого ресторану, що потрапило на відео.

Дивіться також відео 5 каналу: ЗДИЧАВІЛИ ЗОВСІМ! Знову виглядають біолабораторії в Україні. Новий фейк російської пропаганди

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ