Рожеві фламінго

Рожеві фламінго у рекордній кількості прилетіли на Одещину – фото

Олександр Бронсков / Національний природний парк "Тузлівські лимани"

Майже всі дорослі особини, але є і невеличка кількість пташенят

До Національного природного парку "Тузлівські лимани" (Одеська область) прилетіли 1114 рожевих фламінго. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу Нацпарку.

За словами науковця, пернатих прилетіло 1114 особин. Це не ті особини, які цього року успішно загніздились на цих територія.

Наразі це найбільша кількість рожевих фламінго, зафіксована фахівцями у "Тузлівських лиманах". Майже всі вони – дорослі особини, але є і невеличка кількість пташенят. Деякі птахи окільцьовані кільцями білого кольору (встановити їх походження не вдалось), а один птах мав синє кільце, а тому є італійським гостем на наших землях.

Зазначимо, що фламінго рожевокрилий (Phoenicopterus roseus) є птахом родини Фламінгових, одним із 6 сучасних видів фламінго. В Україні вважається рідкісним залітним видом, відомо про один випадок гніздування.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що водоплавні птахи вразили шлюбним танцем у ПАР.

Дивіться також відео 5 каналу: ЧАС ПОВТОРИТИ! 1991: усі боялися розвалу СРСР, і що?Ілон Маск зробив нову скандальну заяву  про війну в Україні

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ