Видра

Розкішний готель втратив рибу вартістю $125 тис – крадієм несподівано виявилася тварина (відео)

Shutterstock

"Дивно, якщо не сказати більше"

У Великій Британії в розкішний готель "завітала" видра, яка вкрала звідти дорогу рибу на величезну суму. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Telegraph.

Працівники спа-готелю Grosvenor Pulford у Честері помітили зникнення риби. Коли вони перевірили камери, то зрозуміли, що видра вкрала як мінімум 50 рибин. Загальна сума крадіжки перевищує 100 тис фунтів стерлінгів ($125 тис або 4,6 млн грн).

На відео помітно, що хижак пробрався до ставка закладу, де схопив здобич і втік. Вкрадені з двох ставків були коропами амурської породи.

Цікаво, що біля ставка був електричний паркан, який захищав рибу від чапель. Однак видра вдало пройшла через нього.

"Було напевно дивно, якщо не сказати більше, виявити, що видра стала винуватцем нашої величезної втрати риби", – розповів керівник готелю Ендрю Нельсон.

Тепер готель намагається знайти рішення, щоб запобігти подальшим втратам. Нельсон додав, що барвисті коропи є не тільки привабливими мешканцями саду готелю, але також важливою інвестицією.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у США намагаються зловити видру, яка краде дошки для серфінгу та катається на них.

Дивіться також відео 5 каналу: "Щедрий кіт" збирає кошти для притулку у Черкасах

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ