Осетр

У США зловили рідкісну рибу-динозавра – фото

Wildlife Diversity - Kansas Wildlife & Parks / Facebook

"Я точно запам'ятаю цей улов на решту свого життя"

Рибалка зловив у річці Канзас (США) представника рідкісного виду озерного осетра. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Департамент дикої природи й парків штату.

"Я відразу зрозумів, що на гачок попалася особлива риба. Ніколи не думав, що побачу одного з цих динозаврів, не кажучи вже про те, щоб потримати його в руках. Я точно запам'ятаю цей улов на решту свого життя", – поділився враженнями рибалка Кевін Зірджакс, який зробив спільне фото з твариною і відпустив її у воду.

Йдеться про лише 16 з відомих уловів цього виду риби в штаті Канзас за більш, ніж 25 років. Цей осетер є найстарішою і найбільшою рибою з усіх видів, які населяють Великі озера. Вік деяких виявлених скам'янілостей складає близько 135 млн років, тобто вони жили ще до вимирання динозаврів.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що знайдено найважчу рибу на Землі.

Дивіться також відео 5 каналу: CEКС-СКАНДАЛ ТА "НЮ"-КАЛЕНДАР 5 КАНАЛУ. Ведуча та захисниця жінок сперечаються в етері. ХТО ПРАВИЙ?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ