Собака в офісі

У Великій Британії створили відеоігри для собак ‒ як це пов'язано з деменцією (відео)

Shutterstock

4-лапі для геймінгу отримали спеціальний сенсорний екран і нашийник

У рамках британського стартапу Joipaw створили спеціальні освітні відеоігри для домашніх улюбленців. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Axios.

Сенс розробки простий: собака має "зловити" тварину, яка вилазить з нірок на екрані, або відрізнити, на якому зображенні більше бульбашок. Для 4-лапих є спеціальний сенсорний екран, на який можна натиснути мордою.

Якщо песик дав правильну відповідь ‒ він отримує смаколик. Також у рамках стартапу розробили спеціальний нашийник, який допомагає контролювати рухи під час 4-лапого геймінгу.

Відомо, що часто у літніх собак виникає деменція, яка викликає порушення когнітивних здібностей. Щоб підтримувати їхнє здоров'я у нормальному стані можливе застосування спеціальних освітніх ігор.

Гра вже продемонструвала свою ефективність, але, за словами розробників, господарям краще просто не забувати про своїх тварин та інколи з ними гратись. Якщо з часом ігри для тварин стануть складнішими, то це дозволить ефективніше поліпшити когнітивні здібності тварин.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що експерти навчили свиней грати у відеоігри.

Дивіться також відео 5 каналу: Генерал фсб гундяєв створив в Україні свою агентуру / Лаври належать державі. Гончаренко

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ