Черепахи

У США вилупилися унікальні черепахи, яких чекали понад 20 років – фото

San Diego Zoo Wildlife Alliance

Вік цього виду становить приблизно 200 млн років

В американському зоопарку Сан-Дієго виявили на пляжі гніздо індійських вузькоголових черепах, декілька дитинчат яких вже вилупилися. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CNN.

Співробітники заповідника понад 20 років чекали, коли троє рідкісних індійських вузькоголових черепах почнуть розмножуватися. За кількома дитинчатами вже доглядають, а решту яєць, 41 штуку, вирішили перекласти в інкубатор зі штучним гніздом.

Індійська вузькоголова черепаха вважається однією з найбільших черепах на планеті. Також вона є одним з найдавніших видів, вік якого становить приблизно 200 млн років. Ці створіння родом із Південної Азії. Внаслідок втрати довкілля та місць для полювання відбулося суттєве скорочення їхньої популяції.

Черепахи
Черепахи
Фото: San Diego Zoo Wildlife Alliance

Працівники зоопарку сподіваються, що народження цих рідкісних тварин дозволить людству отримати багато цінної інформації. Вони планують поділитися останньою з колегами з Індії заради захисту та відновлення популяції черепах у їхньому звичному середовищі.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що біля Коста-Рики помітили кита унікального кольору.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ