Піско

Не очі, а Всесвіт: у США знайшли копію котика зі "Шрека" – фото й відео

pisco_cat / Instagram

"Він супер плюшевий ведмедик і любить обійматися"

У Нью-Йорку (США) став популярним котик на прізвисько Піско, який завдяки схожості з Котом у чоботях із мультфільму "Шрек" став популярним у мережі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Instagram і TikTok.

2-річний котик породи Golden British Shorthair (золотиста британська короткошерста) має дивовижні круглі, темні та величезні очі. Його власники стверджують, що коли домашній улюбленець хоче їсти, то робить жалісливе обличчя та піднімає лапки, немовби він насправді герой мультфільму.

Цю особливість господарі тварини помітили не одразу, але після її відкриття зрозуміли, що про неї мають знати користувачі соцмереж. Можна точно сказати, що вони не помилилися, бо в Instagram на Піско підписано вже 617 тис людей, а у TikTok – 40,7 тис.

"Коли Піско з'явився у нас, він не був таким ведмедем, яким він зараз є. Він був дуже полохливим і не хотів, щоб ми тримали його на руках чи торкалися до нього взагалі. Але щодня ми показували йому, що все гаразд, і ми не хапали і не обіймали його проти його волі. Незабаром він став набагато впевненішим і почав проявляти цікавість. А тепер він супер плюшевий ведмедик і любить обійматися", – передає Mirror слова власників котика.

@pisco_meow
@pisco_meow
@pisco_meow

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як чоловік кумедно помстився коту, який постійно будив його зранку.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ