Рижий кіт

Чоловік кумедно помстився коту, який постійно будив його зранку – відео

Shutterstock

Судячи за реакцією 4-лапого – господаря чекає жорстока розплата

У США письменник Ніколас Текоскі постійно страждав через свого котика на прізвисько Італік, який його будив на світанку. 4-лапого чекала оригінальна помста, яка потрапила на відео. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал Nick T.

Текоскі мешкає у Атланті, але точно зіткнувся з глобальною проблемою людства, бо домашній улюбленець щодня безцеремонно його будив о 4 годині ранку. Втім, американець вирішив не прощавати тварину – він дочекався, коли Італік заснув о 4 годині дня, а потім несподівано розбудив його.

Судячи за реакцією кота, він був не готовий, що його чудовий сон так перервуть таким чином. Припустимо, що Текоскі обрав не той шлях і тепер на нього чекає ще більш серйозна помста.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав про те, як в Індії з села вигнали мавпу, але та пройшла 20 км і повернулася, щоб "помститися" кривдникам.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ