Голосування

ТОП-5 недорогих смартфонів, які радять експерти у 2024 році

Shutterstock

Вони підійдуть для фотографування, ігор та інших задач

Експерти розповіли найбільш збалансовані та доступні смартфони, на які варто звернути увагу у 2024 році. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на best.

Лідером загалом є Google Pixel 8a. Він водонепроникний, має зручну форму та високоякісні камери, які навіть перевершують деякі флагманські моделі. Серед інших смартфонів у цій ціновій категорії він вирізняється наявністю функцій штучного інтелекту та гарантованою підтримкою протягом семи років. Єдиний його недолік – корпус з пластику, а не скла.

Ще одним популярним вибором є Samsung Galaxy A54 5G. Хоча цей смартфон вийшов понад рік тому, він все ще привертає увагу завдяки високоякісним фотоможливостям, потужному процесору і яскравому AMOLED-екрану. Крім того, він отримав вологозахист IP67, що зазвичай є характерною рисою лише для флагманських пристроїв.

Серед смартфонів до 400 доларів виділяється Samsung Galaxy A35. Це надійний пристрій на платформі Android з OLED-дисплеєм, який має частоту оновлення 120 Гц, містким акумулятором і тривалою підтримкою оновлень. Хоча якість камер може бути трохи кращою, в інших аспектах це пристрій, який вартує своїх грошей.

Найкращим смартфоном до 300 доларів можна вважати Moto G Power 5G (2024). Цей пристрій виділяється серед інших бюджетних пристроїв завдяки задній панелі з натуральної шкіри, підтримці бездротової зарядки та великому часу автономної роботи.

Нарешті, якщо говорити про смартфони до 200 доларів, то варто звернути увагу на Samsung Galaxy A15. Хоча його швидкодія може бути трохи повільнішою через використання процесора MediaTek, в інших аспектах він перевершує своїх конкурентів. Компанія обіцяє надавати оновлення для цього пристрою протягом чотирьох років після його випуску, що гарантує його актуальність до 2028 року.

Раніше "Дивогляд" повідомляв про ТОП-10 смартфонів на Android, якими найбільше задоволені їхні власники.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ