Смартфон

Українці розробили перший симулятор з тактичної медицини та домедичної підготовки, який можна завантажити на смартфон

Shutterstock

Можна безкоштовно активувати преміум підписку

Команда українських розробників створила стартап LiftsaverSIM – перший мобільний симулятор з тактичної медицини та домедичної підготовки. Про це повідомляє "Дивогляд".

LifesaverSIM є першим мобільним симулятором з тактичної медицини та домедичної підготовки, який доступний українською мовою в App Store та Google Play. Якщо підтвердити українське громадянство через Дію, то активується преміум підписка безкоштовно.

"Ми не переможемо, якщо у нас закінчаться люди…Так, це жорстоко і цинічно, але правда.  Навички порятунку життя – це основні й найважливіші навички для всіх, хто в Силах Оборони, в Силах Безпеки, резервістів та мобілізованих", – стверджують автори стартапу.

Найважливіше донести інформацію про симулятор до кожного військовослужбовця. Відомо, що ініціативу медійно підтримали Мінцифри та безпосередньо Дія.

Про цей проєкт писали багато видань, але цього замало, бо від військових відомо, що до них інформація про симулятор не доходить.

"Ми всі зобов'язані навчитися тримати зброю, рятувати життя, вивчити основи інформаційної безпеки – все те, що важливо знати під час війни. LifesaverSIM – це можливість для людей тренуватися порятунку життя – повідомте їх про це! Публічна комунікація від вас зробить свій внесок у велику місію просвітництва та навчання"

Раніше ми розповідали, як викликати швидку медичну допомогу, якщо немає мобільного зв'язку.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ