Паливо, бензин, автомобіль

На українських АЗС скоро можуть злетіти ціни – експерт назвав дату та причину

Shutterstock

Нинішня ситуація може призвести до паливної кризи

Починаючи з 18 травня, вантажівки з водіями, які перевозять пальне та інші товари, не матимуть можливості виїхати за кордон через неоновлені дані у ТЦК. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на заяву засновника логістичної групи компаній "Прайм" Дмитра Льоушкіна в ефірі "Київ24".

За його словами, відтепер вантажівки без QR-коду не отримають дозволу на виїзд за кордон. Він зауважив, що ця ситуація може призвести до паливної кризи.

Відповідно до думки Льоушкіна, це може вплинути на постачання не лише паливно-мастильних матеріалів, а також на імпорт ліків та інших товарів. Експерт додав, що якщо лише 5% вантажівок зможуть виїхати, це призведе до колапсу, а попит зросте миттєво.

Льоушкін розповів, що у ТЦК утворюються великі черги, що ускладнює оновлення даних для багатьох водіїв. Він також зазначив, що обов'язковою є процедура ВЛК, і не всім водіям гарантовано підтвердження бронювання.

"Два тижні – це запаси тільки на АЗС. Ніхто зараз не накопичує пальне на нафтобазах, ви розумієте, чому, тільки на АЗС. А будь-яка АЗС – це запаси в резервуарі на два тижні", – додав він.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як економити паливо в автомобілі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ