Telegram

Робота Telegram і блокування ботів – у Нацраді з питань телебачення і радіомовлення прокоментували майбутнє месенджера в Україні

Rubaitul Azad / Unsplash

"Я вважаю, що цю заборону слід вводити негайно"

Голова Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим'юк підтвердила свою позицію про необхідність регулювання діяльності Telegram в Україні. Про це повідомляє "Дивогляд".

Під час ефіру телемарафону вона прокоментувала недавнє блокування ботів українських розвідувальних служб. За її словами, зараз Україна активно співпрацює з партнерами з Європи з метою включення месенджера до списку цифрових платформ, які підлягають регулюванню.

"В таких випадках блокування чи у разі порушень законодавства [вони] можуть бути оштрафовані. Як це відбувається з іншими компаніями, які в цьому переліку", – пояснила Герасим'юк.

Вона зауважила, що Telegram є зручним засобом комунікації, але офіційні особи та державні установи мають уникати його використання.

"Я вважаю, що цю заборону слід вводити негайно", – підкреслила вона.

Водночас Герасим'юк зазначила, що робота українських розвідувальних служб в Telegram – це питання їх власної діяльності.

"Треба цю заборону негайно запроваджувати, на мій погляд", – підкреслила Герасим'юк.

Вона додала, що Україна намагається налагодити співпрацю з цифровими платформами.

"Я думаю, поступово, треба все ж таки переводити офіційну комунікацію до інших месенджерів", – підсумувала вона.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Telegram відновив роботу заблокованих ботів з протидії російській агресії.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ