Facebook та Instagram

У Facebook та Instagram з'явиться верифікація акаунта за передплатою

Shutterstock

Названо вартість нової функції

Компанія Meta вирішила додати платну верифікацію для користувачів у Facebook та Instagram. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Bloomberg.

Цей сервіс також буде доступним у форматі щомісячної передплати у розмірі $11,99 на місяць за умови оплати через сторонні сервіси або $14,99 за умови оплати через Apple iOS.

В Австралії функція буде доступною цього тижня за ціною 19,99 австралійських доларів ($13,79) за умови оплати через сайт або 24,99 австралійських доларів ($17,24) за умови оплати через мобільну платформу Apple. Користувачам із Нової Зеландії треба буде заплатити 23,99 або 29,99 новозеландських доларів ($14,98 і $18,73) відповідно.

Передплатники будуть мати пріоритет у просуванні в пошукових видачах і рекомендаціях, а також їхні акаунти матимуть особливу галочку. Для Facebook та Instagram треба буде окремо оформити підписку. Передплату за верифікацію поступово додаватимуть у всіх країнах, де працюють соціальні мережі.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Instagram можна буде створювати канали, як у Telegram.

Дивіться також відео 5 каналу: ЯКІ МІЖНАРОДНІ КОМПАНІЇ ДОСІ ПРАЦЮЮТЬ НА рОСІЙСЬКОМУ РИНКУ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ