StanbyME

З'явився телевізор, який може працювати без розетки – фото

LG

Гаджетом можна користуватися як планшетом, але є нюанс

Компанія LG продемонструвала свій новий телевізор за назвою StanbyME, який має вбудований акумулятор для 3-годинного автономного функціонування. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Verge.

Тобто, новому гаджету з 27-дюймовим сенсорним екраном не обов'язково підключатися до електромережі. У комплекті з ним передбачили високу підставку, а у корпусі є USB, HDMI та NFC, щоб віддзеркалювати контент з інших пристроїв. Екран телевізору можна регулювати по висоті, нахиляти та навіть обертати проти ніжки.

Також ним можна користуватися як планшетом завдяки можливості від'єднувати панель, але навряд знайдуться такі ентузіасти, бо пристрій важить 17,5 кг. Наразі немає інформації щодо технічних характеристик і вартості StanbyME, але, як стверджують у компанії, вона може з'явитися протягом найближчого часу.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що Nike випустить віртуальні кросівки для людей, які "мешкають" у метавсесвіті.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ