Телефон Nokia 3310

Як дізнатися, що хтось вніс ваш номер до чорного списку

Shutterstock

У вашого абонента щось трапилося з телефоном чи він просто не хоче з вами говорити?

Коли вам постійно надокучає телефонна реклама або шахраї, ви можете внести небажані номери до чорного списку. Але що робити, якщо є підозра, що ви самі потрапили в блок?

Ви можете запідозрити, що щось не так, якщо не можете додзвонитися людині, якій, наприклад, позичили гроші. Є кілька ознак, за якими можна запідозрити, що ви у чорному списку, пише "Дивогляд" із посиланням на "Технофан":

  • ваш дзвінок миттєво скидають;
  • короткі гудки під час дзвінка декілька днів;
  • довгі гудки також свідчать про блок – деякі сервіси маскують блок так, щоб абонент про це не здогадався;
  • репліка відповідача "Абонент не відповідає".

Як точно перевірити чи ти у чорному списку?

Є кілька простих способів дізнатися – вас спеціально ігнорують чи може з телефоном абонента (або й з ним самим) щось трапилося.

Найпростіше – зателефонувати на цей номер з будь-якої іншої SIM-картки або з міського телефону.

Можна скористатися одним з інтернет-сервісів для дзвінків на мобільний. Зазвичай там є кілька безкоштовних хвилин, яких цілком вистачить, щоб перевірити номер.

Увімкнути антивизначник номера – така функція є у більшості смартфонів, її також можна придбати у деяких операторів мобільного зв’язку. У людини, якій ви телефонуєте, відображатиметься лише "Невідомий номер".

Читайте також: Як розблокувати телефон, якщо забув пароль: 4 способи

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ