Google Chrome

Нова версія Google Chrome "ламає" Instagram і Twitter – як себе захистити

Shutterstock

Новая версия Google Chrome "ломает" Instagram и Twitter – как себя защитить

Оновлення браузера Google Chrome може стати причиною збоїв у роботі сайтів, серед яких є популярні соцмережі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Bleeping Computer.

Фахівці пишуть, що функціонування деяких ресурсів припиняється взагалі чи частково, коли користувачі встановлюють версію браузера 96. Зокрема, це стосується:

  • Instagram
  • Twitter, де при спробі завантажити сайт з'являється помилка з попередженням про те, що "щось пішло не так". Також є випадки, коли усі GIF-файли стають чорними, картинки зникають і відео не відтворюються. У цих ситуацій користувачі бачать аналогічну помилку.
  • Discord

Якщо ви зіткнулися з зазначеними проблемами, то можна просто деактивувати одну з експериментальних параметрів за посиланням. Фахівці стверджують, що це пов'язано з новою функцією браузера Cross-Origin-Embedder-Policy. Скоріш за все, незабаром користувачі отримають від розробників Google Chrome патч, який виправить недоліки.

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв про те, як Instagram проситиме користувачів підтверджувати особу через відеоселфі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ