Instagram

Instagram проситиме користувачів підтверджувати особу через відеоселфі – для чого ця функція

Shutterstock

Розробники активно вдаються до заходів, які посилюють безпеку користувачів

Всесвітньовідома соціальна мережа Instagram заполонила весь світ. На цій платформі було створено чимало фейкових акаунтів та ботів. Щоб уникнути цього та підвищити рівень безпеки користувачів, розробники соцмережі запровадили обов'язкову процедуру – підтвердження особи через відеоселфі. Детальніше про нову функцію розповідає "Дивогляд" із посиланням на The Verge.

Автори додатку розповіли, що функція перевірки особи активується у випадку, якщо користувач має "підозрілу активність". Наприклад, поставив велику кількість лайків за дуже короткий період, або ж за лічені секунди підписався одразу на декілька акаунтів. 

В разі виникнення підозри до користувача система запропонує йому зробити відеоселфі та показати своє обличчя з різних кутів. 

В Instagram розповідають, що така процедура підтвердження особи посилює безпеку інших користувачів мережі. Зокрема, захищає їх акаунти від небажаних зломів.

Тестування функції розпочалося ще у 2020 році, однак запровадити її вдалося лише зараз. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що для безпеки користувачів (зокрема, дітей) Instagram змінив деякі правила користування. У додатку також планують запровадити версію для дітей до 13 років, а також заборонити дорослим надсилати повідомлення неповнолітнім.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися,підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ