Instagram

Дівчина за допомогою Instagram розкрила зраду хлопця, який поїхав на відпочинок з друзями

facebook.com

Користувачи мережі були вражені винахідливістю дівчини та взяли собі цей метод на озброєння

Не секрет: якщо дівчина захоче дізнатися правду, вона її дізнається. Особливо, якщо це стосується зради. Яскравим підтвердженням цього може стати історія, якою з вами ділиться "Дивогляд" із посиланням на News.com.au.

Блогерка на ім'я Хлоя Пауелл у своєму Tik-Tok-каналі розповіла, як за допомогою Instagram спіймала на зраді свого хлопця. 

Дівчина зазначила, що на кілька днів її хлопець вирушив у коротку подорож разом зі своїми друзями. Однак, такий відпочинок став дещо підозрілим для Хлої, тому вона вирішила перевірити, чи не бреше їй коханий. 

"Я переглянула профілі усіх дівчат, які відзначали на своїх фотографіях це місце. Потім я переглянула сторіс кожної з них. Правда виявилася за мною", – розповідає дівчина.

Так, на відео, яке опублікувала одна дівчина з тієї компанії, Хлоя Пауелл побачила на задньому плані свого хлопця. Щоб переконатися у цьому, вона дещо уповільнила відеофрагмент та наблизила цікавий для неї об'єкт.

Користувачі мережі були вражені винахідливістю дівчини та взяли собі цей метод на озброєння:

  • "Вона відчувала це і знайшла його. А він не думав, що його викриють";
  • "Ніколи про це не думала. Вона геній!";
  • "Вона не псих, вона просто дуже розумна!".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що наречена прихистила родичів коханого у себе під час медового місяця, але ті зробили їй неприємний сюрприз.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ