Instagram

Instagram випадково приховав лайки – що про це думають користувачі

facebook.com

Для чого це зробили?

У вівторок, 2 березня, Instagram випадково приховав на певний час лайки, що торкнулося багатьох акаунтів соцмережі. Це спровокувало певну паніку серед користувачів, як повідомляє Mashable.

У цей день деякі люди зайшли в соцмережу перевірити, як інші оцінили їх публікації. Тоді стало зрозуміло, що відсутня звична кількість "сердечок".

Замість них був написаний перелік декількох псевдонімів, які вподобали цей пост, а доповненням стала фраза "та інші". Потім стало зрозуміло, що лайки масово зникли через помилку.

У Facebook, який володіє Instagram, повідомили, що зараз розробники тестують функцію, яка приховує лайки в стрічці новин.

"Перед цим сьогодні ми випадково додали в цей експеримент велику кількість людей. Проблема вже усунена. Користувачам слід оновити свою стрічку, і лайки знову з'являться", – розповів ЗМІ представник компанії Facebook.

Також перед користувачами соцмережі вибачився глава Instagram Адам Моссера. Тим не менш, ця подія встигла спровокувати бурхливі обговорення. Зокрема, користувачка Twitter @alyssamdicarlo написала, що їй до вподоби такі зміни.

"Instagram без лайків – це насправді круто. Дуже багато людей відчувають залежність від того, скільки "сердечок" вони зможуть отримати, замість того, щоб публікувати те, що робить їх по-справжньому щасливими", – вважає вона.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що у Telegram з'являться сторіз, реклама та ігри.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ