Дівчина-геній

Дівчина створила найменшу ялинку у світі за допомогою технологій – фото

Daily Mail

Вона складається з 51 атома

Студентка з Делфтського університету технологій створила найменшу у світі різдвяну ялинку, що складається всього з 51 атома. Про це пише Daily Mail.

Відомо, що Маура Вільямс працює зі скануючим тунельним мікроскопом. Цей складний пристрій здатний сканувати окремі атоми, а також змінювати їхнє положення. Вона використовує цей мікроскоп для створення невеликих структур атом за атомом, аби отримувати з них квантово-механічні властивості. Зазначається, що це крихітне дерево було дипломним проєктом дівчини під час навчання. 

Структура складається з 51 атома ідеальної кристалічної решітки, кожна з яких відповідає розміру нитки ДНК – це в 40 тисяч разів менше за людське волосся. Дерево має висоту 4 нанометри або 4 мільйони міліметри без урахування верхівки. 

Ялинка з атомів
Ялинка з атомів
Фото: Daily Mail

Вільямс використала цей масивний механізм, аби побудувати крихітне дерево, налаштувавши кожен з 51 атома індивідуально, аби створити форму різдвяної ялинки. 

Раніше Дивогляд зібрав креативні ідеї, як прикрасити ялинку на Новий рік-2021.  

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ