Людина-робот

Disney створила робота-людину, що вміє кліпати очима – відео

прінт-скрін з відео

Його планують використовувати у тематичних парках розваг

Американська корпорація The Walt Disney створила робота, що імітує рухи обличчя людини. Наприклад, кліпає очима або рухає головою. Про це пише The Verge.

У грудях винаходу розташований сенсор, що попереджає робота, коли варто повернутися до людини, яка поруч. Його погляд може бути як прямим із зоровим контактом, так і швидким, відомим як саккади. Також робот злегка рухається вгору і вниз, імітуючи дихання.

За словами видання, такі роботи фокусують свій погляд на обличчі людини, проте таким способом люди не спілкуються.

"Погляд – це ключовий соціальний сигнал, який формує уявлення людей одне про одного під час взаємодії. Наприклад, люди, з якими у нас відбувається більше зорового контакту, сприймаються нами більш розумними, сумлінними, щирими та надійними", – пояснюють розробники. 

Також фахівці розповідають, що погляд – важливий інструмент для характеру винаходу. Під час дослідження науковці займаються розробкою системи, що імітує людський погляд. 

Компанія планує використовувати цей винахід у своїх тематичних парках розваг. 

Раніше науковці розробили робота-кота для служб порятунку. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ