Земля та Місяць

В Землю врізалася частина антиречовини з іншої галактики

Shutterstock

Ця частинка народилася у серці чорної діри

Учені постійно досліджують нашу планету та космос загалом. Так, вони дійшли висновку, що в Землю вперше за всю історію врізалася невідома частина, що прилетіла з іншої галактики. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Discovery Magazine

Фахівці з нейтринної обсерваторії IceCube певний час тому зафіксували незвичайний сигнал та розпочали аналіз. За кілька років після цього стало відомо, що в Землю врізалася антиречовина під назвою "резонанс Глешоу". 

Астрофізики зазначили, що вони вперше зафіксували таке явище. За попередньою інформацією частинка антинейтрино народилася у серці чорної діри, за межами Чумацького Шляху. Повідомляється, що це тіло торкнулося Землі, а саме – Антарктиди.

 

Учені спробували виявити цей "Резонанс Глешоу", але нічого не вийшло. Причина цього полягає у нестачі енергії. Для створення антинейтрино її необхідно в 1 тис разів більше, ніж виробляється у найпотужніших колайдерах на Землі.

Разом із цим, це дослідження астрофізиків продемонструвало, що надмасивні чорні діри є потужним космічним прискорювачем. Вони можуть із легкістю запустити частки високих енергій.

"Таке можливе тільки з природними прискорювачами, а не з наземними. Ніхто ніколи раніше безпосередньо не спостерігав нічого подібного", – розповіла Лу Лу, фізикиня з Університету Вісконсін-Медісон, яка керувала аналізом даних.

Це відкриття вважають дуже важливим, перш за все через те, що відтепер космос сприймають за так звану природну лабораторію, де створюються та відкриваються невідомі раніше закони фізики.

"Це відкриває вікно в нейтринну астрономію", – підсумувала дослідниця.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що вчені попередили про дві небезпечні плями на Сонці, вибух яких може призвести до руйнування енергетичної системи Землі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ