Як солодка каша: вчені розповіли про пиво у Стародавньому Єгипті – фото

Археологи досліджували знайдені артефакти у стародавньому місті Ієранкополі та встановили, яке пиво 5,8 тис років тому вживала еліта Стародавнього Єгипту.

У цьому місці знайшли понад десяток стародавніх пивоварень. Цього разу йдеться про п'ять посудин солом'яного кольору з плоским дном і залишками пива. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Science Direct.

Судячи усього, в них перевозили великі партії цього алкогольного напою. Також залишки напою знаходилися у чотирьох посудинах із тонкої глини, якими користуватися для сервірування та пиття.

Пиво у Стародавньому Єгипті – один із головних напоїв, який символізував статус і владу. Саме тому його часто розпивала елітна під час банкетів, а також він був популярним для проведення похоронних ритуалів. Наприклад, знайдений у залишках кераміки напій був частиною ритуалу на цвинтарі для високопоставлених людей.

"У ті часи пиво було невід'ємною частиною харчування стародавніх єгиптян, проте воно також вживалося і в ритуальних цілях", – стверджує провідна авторка дослідження із Дартмутського університету в Нью-Гемпширі Цзяцзін Ван.

Тим не менш, це взагалі не те пиво, яке можна придбати сьогодні у магазинах. За словами вчених, це була солодка, каламутна та густа каша з низькою дозою алкоголю. Для її приготування переважно використовували ячмінь, пшеницю і трави.

Читайте також:

Науковці використали так званий мікросфатний аналіз для дослідження залишків пива на 33 фрагментах керамічних судин. Виявилося, що останні з'явилися між 3800 і 3600 роками до н.е. Тобто, близько за 600 років до правління єгипетського фараона Нармера, якого називають першим царем об'єднаного Єгипту (Верхнього та Нижнього).

У ході аналізу було виявлено крохмальні гранули, дріжджові клітини та фітоліти – викопні рештки рослин. Також учені дослідили крихітні кристали оксалату кальцію, так званий "пивний камінь", – накип, поява якого обумовлена хімічними реакціями. Із цим явищем зіштовхуються навіть сучасні пивовари.

Враховуючи присутність в осаді рослинного матеріалу, дослідники дійшли до висновку, що пивне сусло відфільтрували, щоб видалити зернове лушпиння. А ось пошкодження крохмалю вказує на складання та затирання. Під першим розуміють замочування, пророщування та сушіння зерна, щоб воно стало солодом, а під другим – приготування із солоду сусла.

Ці технології майже не використовують, коли обробляють харчові продукти, а тому, на думку експертів, це є свідченням зв'язку цього процесу з пивом. Також дослідники вважають, що вперше науково підтвердили, що пивні ємності існували за часів переддинастичного єгипетського періоду.

"Упровадження нових форм кераміки та широке використання форм для випічки хліба також змінили технології та рецепти пивоваріння. У період Раннього царства пивовари як крохмалисті добавки використовували бобові для того, щоб збільшити кількість цукрів, що бродять, і ароматів, що робило пиво багатокомпонентною сумішшю", – стверджують вони.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що археологи розкопали мумію віком 800 років, яку повністю перев'язали мотузками.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше